ADEL Kapital GmbH

Almanya’daki gayrimenkul yatırımlarının hız kazanması ile ADEL Kapital GmbH kurularak yatırım portföyü genişletildi.

adel-kapital-300

Restaurant MEDO

Almanya’nın en yoğun üçüncü nüfusuna sahip bölgesi olan Rhein-Sieg-Kreis’ın başşehri Siegburg’ta yer alan Restaurant Medo kompleksi 620 m2 restaurant, 130 m2 ofis ve 150 m2 yaşanabilir alanı bünyesinde bulundurmaktadır. Kompleks Almanya’nın en önemli ticari ve kültürel merkezlerinden biri olan Köln şehrine 25 dakikalık, ülkenin eski başkenti olan Bonn şehrine ise 15 dakikalık ve bölgenin en önemli istasyonlarından biri olan Siegburg/Bonn hızlı tren istasyonuna 5 dakikalık uzaklığı ile son derecede erişilebilir bir konuma sahiptir. Ayrıca Siegburg şehrinin 13. Yüzyılda inşa edilmiş olan tarihi suru ile Siegburger Mühlengraben kanalının arasında bulunan eşsiz konumu ile ziyaretçilerine Almanya’nın içerisinde adeta bir Akdeniz esintisi yaşatmaktadır. Arazisinde bulundurduğu tarihi sur, birinci derece tarihi eser olup bölgedeki mutlaka görülmesi gereken yapıtlardan biridir. 

Düsseldorfer Hof Königswinter

Düsseldorfer Hof, Almanya’nın eski başkenti Bonn’un karşı kıyısında, Almanya’nın en gözde turizm noktalarından biri olan Siebengebirge bölgesine ev sahipliği yapan Königswinter şehrinde yer almaktadır. Bina 1826 yılında otel olarak açılmış olup 1839 yılında bugünkü ismini alarak hizmet vermeye devam etmiştir. Kısa bir süre sonra yanı başında bulunan yapımı 1737 yılında tamamlanmış Malta Komutanlığı da bünyesine katılarak genişletilmiştir.  1988 yılına kadar otel olarak hizmet veren bina, aynı yıl içerisinde renove edilerek konuta çevrilmiştir. Binanın Ren nehrine cephe kısmında bulunan 230 m2 salon ve 100 m2 bahçe olarak kiralanabilir restaurant bölümü ADEL Kapital GmbH’nın portföyüne katıldıktan sonra restore edilerek hizmete alınmıştır.

Schlimgen Brauerei

Köln’ün güneyinde bulunan Niederkassel şehrinin en gözde semti Mondorf’ta yer alan tarihi Schlimgen bira fabrikası 1866 yılında Johann Schlimgen tarafından kurulmuştur. Fabrikanın günümüze kalan 200 m2 salon ve 380 m2 bahçeden oluşan kiralanabilir restaurant ve 250 m2 kiralanabilir butik otel alanı ADEL Kapital GmbH’nın ticari gayrimenkul portföyünde bulunmaktadır. 

© 2022 Asilsan Group Tüm Hakları Saklıdır.